Kde se dobře najíst

Pokud nebude chtít vařit...

Bedřichov a okolí

V centru Bedřichova i v blízkém okolí naleznete výběr zajímavých restaurací, které Vám nabídnou pestrý výběr z české i zahraniční kuchyně.
Do restauraci La Pasta a Královka je možné si zavolat a jídlo Vám připraví a zabalí s sebou.

LA PASTA

Italská resturace s dětským koutkem a bowlingem v centru Bedřichova. V době oběda můžete vybrat i z denní nabídky.   Vřele doporučujeme!

Vzdálenost: 1,3 km

DOLINA

Restaurace s grilem a výbornou točenou zmzlinou. Přímo před restaurací je horské koupaliště. Klasické české hotovky, dobré pivo, doporučujeme.

Vzdálenost: 100 m

MUHU

Tradiční staročeská kuchyně netradičně. Dělají to po svém. Autentická staročeská kuchyně, dobrá vína a piva z lokálních pivovarů.

Vzdálenost: 1 km

KRÁLOVKA

Samoobslužná restaurace. - Sluneční terasa a nová Královská restaurace.  Jídla české i mezinárodní kuchyně. Velmi příjemné prostředí.

Vzdálenost: 2 km

LESNÍ CHATA

Česká klasika v příjemném prostředí. Nádherná terasa s výhledem na Bedřichovský stadion a přehradu. Tohle místo máme rádi, Aktuálně uzavřeno.

Vzdálenost: 550 m

STÁNEK MALINÍK

Naprosto skvělé chuťovky přímo ve stopě! .Stánek se nachází u záchytného parkoviště Maliník, přímo u nástupu do běžeckých stop nebo tam naopak svou vyjížďku můžete zakončit a dát si něco opravdu dobrého. Vřele doporučujeme!

Vzdálenost: 1 km