Kde se dobře najíst

Pokud nebude chtít vařit...

Bedřichov a okolí

V centru Bedřichova i v blízkém okolí naleznete výběr zajímavých restaurací, které Vám nabídnou pestrý výběr z české i zahraniční kuchyně.
Do restauraci La Pasta a Královka je možné si zavolat a jídlo Vám připraví a zabalí s sebou.

LA PASTA

Italská resturace s dětským koutkem a bowlingem v centru Bedřichova. V době oběda můžete vybrat i z denní nabídky.   Vřele doporučujeme!

Vzdálenost: 1,3 km

DOLINA

Turistická restaurace s grilem a výbornou točenou zmzlinou. Přímo před restaurací je horské koupaliště. Klasické české hotovky.

Vzdálenost: 100 m

U SMUTNÝCH

Rodinný restaurant s velmi kvalitní kuchyní. O prázdninách můžete absolovat i školu vaření. Kvalita, prostředí i servis bezpečně nad průměrem.

Vzdálenost: 1,5 km

KRÁLOVKA

Samoobslužná restaurace.Za pěkného počasí můžete využít prostornou terasu s překrásným výhledem do širokého okolí. Jídla české i mezinárodní kuchyně.

Vzdálenost: 2 km

LESNÍ CHATA

Česká klasika v příjemném prostředí. Nádherná terasa s výhledem na Bedřichovský stadion a přehradu. Tohle místo máme rádi, jen se někdy déle čeká.

Vzdálenost: 550 m

STÁNEK MALINÍK

Naprosto skvělé chuťovky přímo ve stopě! .Stánek se nachází u záchytného parkoviště Maliník, přímo u nástupu do běžeckých stop nebo tam naopak svou vyjížďku můžete zakončit a dát si něco opravdu dobrého. Vřele doporučujeme!

Vzdálenost: 1 km