Kalendář a ceny pokojů 

Kvalita a styl za dobrou cenu

Dostupnost apartmánů

Z důvodu aktuální situace COVID-19 je ubytování možné pouze ve Vládou České republiky povolených případech tj. pouze osobám, pro které je toto ubytování nezbytné k výkonu zaměstnání, povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti, přičemž: tento účel je každá osoba, které je ubytování umožněno, povinna prokázat před zahájením ubytování písemným potvrzením zaměstnavatele nebo objednatele (pokud se Vás tento případ týká, prosím kontaktujte nás na telefoním čísle 601 109 199 pro další informace). Pro jiné typy ubytování je bohužel naše ubytovací zařízení v tuto chvíli ZAVŘENO!

V případě, že budeme nuceni zrušit váš pobyt, budou vám zaplacené finanční prostředky vráceny v plné výši, případně si můžete vybrat náhradní termín, na který vám poskytneme slevu 10% (platí pro případy zaplacené zálohy nebo celého pobytu a jeho přesunutí na náhradní termín).

Ceník

Prosím využijte formulář pro Vaše dotazy nebo volejte na 601 109 199.

MINIMÁLNÍ DÉLKA POBYTU JSOU 2 NOCI.

Malý apartmán


1 900 Kč

Velký apartmán


2 300 Kč

Podkrovní apartmán


1 700 Kč

Počet osob na Malý apartmán

Počet osob na Velký apartmán

Počet osob na Podkrovní apartmán

Cena za apartmán se platí i v případě obsazenosti jednou či dvěma osobami nebo malými dětmi. Doplácí se dále za další osoby v apartmánu dle níže uvedeného ceníku.

3

4

3

Další osoba nad počet definovaných pro pokoj

Děti do 3 let zdarma

400 Kč

Domací mazlíčky máme rádi, ale neubytováváme!


Pošlete nám dotaz na Vaši dovolenou