Zázemí pro Vaši pohodu

Příjemné prostředí a relax

Společenská místnost

Pro posezení s Vašimi přáteli je připravena společenská místnost s barem a malou kuchyňkou. Je možné využít i vinotéky a zázemí pro přípravu nápojů a grilování na zahradě. Z těchto prostor se rovnou vychází na zahradu, kde jsou připraveny stolky pro posezení s překrásným výhledem na Bedřichov.

Dětský koutek

Dětský koutek je v přízemí a můžete zde strávit s Vašimi dětmi příjemné chvilky odpočinku. V koutku naleznete společenské hry, knížky, časopisy. 

Součástí dětského koutku je také herní konzole XBOX se senzorem KINECT se spoustou her pro případ nepříznivého pačasí.

WELLNESS

Malé wellness se saunou pro 4 osoby. Ve wellnessu je finská sauna se sprchou a relaxační místnost. Wellness si můžete rezervovat přímo na konrétní hodinu pouze pro Vás. K dispozici jsou ručníky a prostěradla.

Součástí wellnessu je i převlékárna a záchod. 

ZAHRADA S MOŽNOSTÍ GRILOVÁNÍ A OHNIŠTĚM

Pro pohodový odpočinek je připraveno několik míst pro posezení, včetně dětského hřiště s trampolínou a příjemného sezení pro maminky. Ze zahrady je přímo přístup do společných prostor, (suterénu), kde naleznete veškeré potřebné pomůcky pro pohodový pobyt na zahradě. Nebude tak muset "lítat" do svých apartmánů.

V ceně ubytování je použití plynových grylů Weber včetně využití kuchyňky s barem ve společných prostorech v suterénu. Pro milovníky tradice klasických špekáčků je k dispozici ohniště s posezením.

Koupaliště DOLINA

50 m od Vila Wander je k dispozici přírodní koupaliště s chladivou vodou, v létě osvěží nejen chladná voda, ale i nápoje a točená zrmzlina v přilehlé restauraci DOLINA. Pohled z okna na koupalistě.

V těsné blízkosti

100 m od Vila Wander naleznete sportovní zázemí i adrenalin.

LANOVÝ PARK BEDŘICHOV

Lanový park Bedřichov v Jizerských horách nabízí 3 okruhy, 6 lanovek a 30 překážek. Okruhy jsou pro nejmenší i pro adrenalinové nadšence.

TENISOVÉ KURTY BEDŘICHOV

Tenisové kurty se nacházejí na Bedřichově v Jizerských horách, v prostoru startu Jizerské 50. K dispozici jsou čtyři kurty s antukovým povrchem.

CYKLISTICKÉ TRASY V JIZERSKÝCH HORÁCH

Trasy Jizerské magistrály jsou nádherné i v létě. V létě se dostaneta na spoustu krásných míst, která v zimě nejsou upravována. 

Navíc si můžete zajet cca 38 km do Nového Města pod Smrkem na Single Track.

LOUNGE PRO DĚTSKÉ VYJÍŽĎKY NA KONI

Ve spolupráci s Horským Dvorem připravujeme hned vedle domu lounge pro koně, kde si mohou Vaše děti zkusit jízdu na koni.