Zázemí pro Vaši pohodu

Příjemné prostředí a relax

Společenská místnost

Pro posezení s Vašimi přáteli je připravena společenská místnost s barem a malou kuchyňkou. Je možné využít i vinotéky a zázemí pro přípravu nápojů a grilování na zahradě. Z těchto prostor se rovnou vychází na zahradu, kde jsou připraveny stolky pro posezení s překrásným výhledem na Bedřichov.

Dětský koutek

Dětský koutek je v přízemí a můžete zde strávit s Vašimi dětmi příjemné chvilky odpočinku. V koutku naleznete společenské hry, knížky, časopisy.

Koupaliště DOLINA

50 m od Vila Wander je k dispozici přírodní koupaliště s chladivou vodou, v létě osvěží nejen chladná voda, ale i nápoje a točená zrmzlina v přilehlé restauraci DOLINA. Pohled z okna na koupalistě.

V těsné blízkosti

100 m od Vila Wander naleznete sportovní zázemí i adrenalin.

LANOVÝ PARK BEDŘICHOV

Lanový park Bedřichov v Jizerských horách nabízí 3 okruhy, 6 lanovek a 30 překážek. Okruhy jsou pro nejmenší i pro adrenalinové nadšence.

TENISOVÉ KURTY BEDŘICHOV

Tenisové kurty se nacházejí na Bedřichově v Jizerských horách, v prostoru startu Jizerské 50. K dispozici jsou čtyři kurty s antukovým povrchem.

CYKLISTICKÉ TRASY V JIZERSKÝCH HORÁCH

Trasy Jizerské magistrály jsou nádherné i v létě. V létě se dostaneta na spoustu krásných míst, která v zimě nejsou upravována. 

Navíc si můžete zajet cca 38 km do Nového Města pod Smrkem na Single Track.

Aktuálně využíváme mezisezónu pro další rekonstrukci a připravujeme pro Vás další místa pro příjemnou dovolenou. Omlouváme se fotky jsou pouze ilustrační, ale nejvíce se blíží připravované realitě.

WELLNESS

Malé wellness se saunou pro 4 osoby. Ve wellnesu bude sauna se sprchou a relaxační místnost. Wellness si budete moci rezervovat přímo na konrétní hodinu pouze pro Vás.

VEKOVNÍ POSEZENÍ S GRILEM

K dispozici budou 2 venkovní BARELL Q grily a prostorné ohniště pro pečení buřtů. Pro pohodu při grilování můžete využit posezení z paletového nábytku.

V ceně ubytování je využití dvou venkovních BARELL Q grilů včetně využití kuchyňky s barem ve společných prostorech v přízemí.

Pro milovníky tradice klasických špekáčků je k dispozici ohniště s posezením.

ZAHRADA

Pro pohodový odpočinek s dětmi je připraveno dětské hřiště s trampolínou včetně příjemného sezení pro maminky. Ze zahrady je přímo přístup do společných prostor, kde je k dispozici kávovar, lednice s chlazenými nápoji a malá kuchyňka. Nebude tak muset "lítat" do svých apartmánů kvůli kávě nebo nápoji.

LOUNGE PRO DĚTSKÉ VYJÍŽĎKY NA KONI

Ve spolupráci s Horským Dvorem připravujeme hned vedle domu lounge pro koně, kde si mohou Vaše děti zkusit jízdu na koni.