Stylové apartmány v centru Jizerek

Apartmány přímo u lesa a horského koupaliště

Velký Apartmán

Větší prostorné apartmány 43 m2 pro 3 - 5 osob.

V prvním patře jsou 2 velké apartmány. Každý má dva samostatné pokoje, koupelnu a předsíň. Oba mají stejnou dispozici.

Obývací pokoj je s kuchyní, která je vybavena varnou deskou, myčkou, ledničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí, kávovarem Dolce Gusto a základním nádobím. Dále je v pokoji rozkládací sedací souprava a jídelní stůl pro 3 - 5 osob. Druhý pokoj je ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem s výsuvnou postelí. Koupelna je se sprchovým koutem, vybavená fénem. Připojení na wifi.

Malý Apartmán

Menší apartmány 35 m2 pro 2 - 4 osoby.

Apartmán má dva samostatné pokoje, koupelnu a předsíň. 

V přízemí jsou 2 malé apartmány, mezi nimi je ve společných prostorech dětský koutek. Větší rodiny si velmi rádi zamlouvají oba a mají tak pocit konfortu a pohodlí. Oba apartmány mají stejnou dispozici. 

Obývací pokoj je s kuchyní, která je vybavena varnou deskou, myčkou, ledničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí, kávovarem Dolce Gusto a základním nádobím. Dále je v pokoji rozkládací sedací souprava a jídelní stůl pro 2 - 4 osoby. Druhý pokoj je ložnice s manželskou postelí s výsuvnou postelí. Koupelna je se sprchovým koutem, vybavená fénem. Připojení na wifi.

Podkrovní apartmán

Apartmán o velikosti 35 m2 vhodný pro 2 - 3 osoby. 

Pokoj je zařízený kuchyňskou linkou, která je vybavena varnou deskou, myčkou, ledničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí, kávovarem Dolce Gusto a základním nádobím. Dále je v pokoji velká postel šíře 220 cm pro 2 -3 osoby a jídelní stůl se střešním oknem s výhledem na údolí Bedřichova.

 Apartmán má k dispozici samostatnou koupelnu se sprchovým koutem.

Označení pokojů v rezervačním systému: 
Pokoj 1 a 2 = Malý Apartmán
Pokoj 3 a 4 = Velký Apartmán
Pokoj 6 = Podkrovní Apartmán

Zelená = volno
Červená = obsazeno