Kde se dobře najíst

Pokud nebude chtít vařit...

BEDŘICHOV A OKOLÍ

V centru Bedřichova i v blízkém okolí naleznete výběr zajímavých restaurací, které Vám nabídnou pestrý výběr z české i zahraniční kuchyně.

LA PASTA

Italská resturace s dětským koutkem a bowlingem v centru Bedřichova. V době oběda můžete vybrat i z denní nabídky.   Vřele doporučujeme.

Vzdálenost: 1,3 km

DOLINA

Turistická restaurace s grilem a výbornou točenou zmzlinou. Přímo před restaurací je dětské koupaliště. Klasické české hotovky.

Vzdálenost: 100 m

U SMUTNÝCH

Rodinný restaurant s velmi kvalitní kuchyní. O prázdninách můžete absolovat i školu vaření. Kvalita, prostředí i servis bezpečně nad průměrem.

Vzdálenost: 1,5 km

KRÁLOVKA

Samoobslužná restaurace.Za pěkného počasí můžete využít prostornou terasu s překrásným výhledem do širokého okolí. Jídla české i mezinárodní kuchyně.

Vzdálenost: 2 km

LESNÍ CHATA

Česká klasika v příjemném prostředí. Nádherná terasa s výhledem na Bedřichovský stadion a přehradu. Tohle místo máme rádi, jen se někdy déle čeká.

Vzdálenost: 550 m

UKO

Nekuřácká restaurace s bowlingem a dětským koutkem. Česká klasika, přes oběd hotovky. Velmi dobré, jen v době obědů a večeří plno, protože primárně Vaří pro své hosty.

Vzdálenost: 1,6 km